DSC_0461

15 років Навчально-науковому інституту будівництва!

27 червня 2018 року відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 15-річчя від заснування нашого рідного Навчально-наукового інституту будівництва. Викладачів та студентів привітали шановні гості – керівництво університету, представники профілюючих організацій, колишні працівники, випускники навчального закладу.

З вітальним словом виступив директор ННІБ Терещук Олексій Іванович та з чималим запалом розповів про історію створення інституту, яскравих особистостей, які зробили значний внесок в його становлення та розвиток, сьогодення та майбутнє. Головні досягнення кафедр зазначили у своїх доповідях завідувачі кафедр.

15-й річниці створення ННІБ присвячено проведення круглого столу на тему: “Актуальні питання розвитку інженерно-будівельної галузі Чернігівського регіону”, до уваги гостей було представлено виставку науково-технічної бази та досягнень інституту.

Колектив ННІБ щиро дякує усім за присутність та теплі побажання! Було дуже приємно почути слова привітання та побажання подальшого розвитку і успіхів від гостей, що завітали на дійство. Далі – ще більше успіхів та підкорення висот, що обов’язково стане нам до снаги!